Луцький міський голова перебуває у Федеративній Республіці Німеччина

Луцький міський голова перебуває у Федеративній Республіці Німеччина

28.11.14 17:55 0 1041
На запрошення Голови правління спілки «Мости дружби в Україну» (Br?ckenschlag Ukraine e.V.) Професора h.c. Карла-Германна Крога делегація Луцької міської ради на чолі з міським головою Миколою Романюком перебуває у Федеративній Республіці Німеччина.

Метою візиту є переговори про інтенсифікацію дружніх стосунків міста Луцьк з районами Ліппе та Герфорд. Окрім того, делегація планує взяти участь у німецько-українському вечорі дружби з нагоди прощання з групою студентів з Луцька, які зараз проходять стажування на німецьких підприємствах, у банках і установах.

Довідка:

У вересні 2014 р. на прохання міського голови Миколи Романюка спілка «Мости дружби в Україну» подарувала місту Луцьк три автомобілі швидкої допомоги. Голова спілки – Професор h.c. Карл-Германн Крог є почесним професором Східноєвропейського національного університету ім.Лесі Українки та Луцького національного технічного університету. У 2010 році удостоєний звання «Почесний громадянин Волині».

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ