Житомирщина: в області обговорили стан проходження опалювального сезону

Житомирщина: в області обговорили стан проходження опалювального сезону

29.11.14 12:17 0 733
28 листопада відбулася селекторна нарада щодо проведення опалювального періоду в області, яку провів голова облдержадміністрації Сергій Машковський. Під час наради йшла мова про стан речей у паливно-енергетичному комплексі області, проблеми і перспективи, були заслухані райони і міста області.

Як зазначив керівник області, Житомирщина – одна з небагатьох в Україні областей, які не допустили значного перевищення відведених лімітів на споживання природного газу. Лімітної дисципліни мають дотримуватися усі теплопостачальні підприємства. За словами Сергія Машковського, відповідно до кількості газу в газових сховищах було зроблено його розподіл між областями. Тому є ліміт споживання, якого ми маємо дотримуватися.

Керівник області зазначив також, що в області заплановано перевести на альтернативні види опалення 118 котелень. Якщо буде перерозподіл державної субвенції, виділеної на заміщення природного газу, через її невикористання окремими регіонами – це дасть можливість додатково перевести ще 8 котелень. На це потрібно 4,6 млн. грн. Сергій Машковський звернув увагу на те, що це забезпечить області додаткову економію блакитного палива.

Під час селекторної наради перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко охарактеризував основні дані щодо стану проходження опалювального сезону.

Так станом на 28 листопада усі 936 котелень області працюють. Тепловою енергією 100-відсотково забезпечені 2033 житлових будинки, 813 учбових закладів, 54 заклади охорони здоров'я. В області діє оперативний штаб для здійснення контролю за проходженням опалювального сезону, телефонні гарячі лінії з цілодобовим режимом роботи на підприємствах.

Протягом 19-20 листопада через негоду було порушено електропостачання 661 населеного пункту у 22 районах області. Найбільш постраждалими виявилися Володарсько-Волинський, Коростенський, Ємільчинський, Черняхівський, Червоноармійський, Новоград-Волинський райони. Через пошкодження зовнішніх ліній електропередачі було відключено 105 котелень, роботу яких було відновлено до 12 години 22 листопада. Відновлювальні роботи з електропостачання було завершено 26 листопада. Кількість повалених дерев склала 430 одиниць, більшість з них уже вивезено. У відновлювальних роботах взяли участь 23 бригади фахівців управління лісового і мисливського господарства, КП «Житомироблагроліс», 28 штатних одиниць та 31 одиниця техніки управління ДСНС в області, 150 бригад ПАТ «Житомиробленерго» та 200 одиниць техніки.

Геннадій Дмитренко повідомив також, що ліміт газу на опалювальний період 2014/2015 року для теплопостачальних підприємств складає 87 млн. куб.м. У жовтні поточного року спожито енергоносіїв на 5 млн. куб.м при плановому ліміті 6 млн. куб.м Економія становила більше 1 млн. куб. м. Проте у листопаді при виділеному обсязі 10 млн. куб. м за 26 днів спожито на 7% більше. Орієнтовно перевищення ліміту у листопаді складе майже 2,2 млн. куб. м. Не дотримуються лімітної дисципліни КП «Житомиртеплокомуненерго» (перевищення споживання газу на 1,43 млн. куб. м.), КП «Бердичівтеплоенерго» (0,3 млн. куб. м), КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» (0,2 млн. куб. м ), КП «Теплозабезпечення» м. Коростень (0,2 млн. куб. м ).

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Вінниці під колеса ...
Наступна новина: Валерій Зінченко: ...

КОМЕНТАРІ