У Луцьку розпочався цикл культурно-мистецьких акцій «Довгі осінні вечори»

У Луцьку розпочався цикл культурно-мистецьких акцій «Довгі осінні вечори»

02.12.14 11:38 0 395
У художньому музеї м.Луцька відбувся перший захід з циклу культурно-мистецьких акцій «Довгі осінні вечори».

Суботнього вечора, 29 листопада, у музеї звучала висока музика. Під час концерту «AURELIANO DUO» Петро Тітяєв (скрипка) і Анастасія Бойко (фортепіано) виконували твори Моцарта, Франка, Бріттена, Мессіана. Учасники дуету належать до відомої львівської спільноти «COLLEGIUM MUSICUM LVIV» і концертують разом близько двох років.

Ведуча вечора, завідувач музею Зоя Навроцька, розповіла про давні традиції, які сповідувалися в середовищі освічених інтелігентних людей — збиратися на творчі зустрічі, спілкуватися, обговорювати актуальні теми, пов'язані з мистецтвом. Саме такі цілі ставлять перед собою організатори, започатковуючи цей проект.

Присутня на вечорі начальник управління культури міської ради Тетяна Гнатів зауважила, що на такі заходи особливо важливі, оскільки, в непростий для країни час, необхідно гуртуватися, підтримувати один одного, презентувати силу духу, волі та віри. Музей - чи не найкраще місце для камерних зустрічей та спілкування мистецької еліти краю, на яку покладаються великі надії в розбудові і утвердженні країни. Тетяна Гнатів подякувала Зої Навроцькій за цікаву ідею, запевнила, що, до наступних заходів проекту “Довгі осінні вечори” приєднаються і митці нашого міста, аби усі охочі змогли послухати поезію, музику, пісню у виконанні відомих лучан, а також висловила сподівання в тім, що проект стане популярним серед мешканців Луцька і наступного заходу значно розшириться коло зацікавлених.

Управління культури міської ради (720447, 723426, 722756)

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Вінничині майже 2,5 ...
Наступна новина: У Львові відбудеться ...

КОМЕНТАРІ