При відключенні струму, обов’язково вимикайте з розеток штепселі електроприладів, щоб уникнути виникнення пожежі при поновленні електропостачання та перепаді напруги.
Також, не забувайте відключати електроприлади коли покидаєте робоче місце, або виходите з дому чи лягаєте відпочивати.
Для освітлення приміщень застосовуйте ліхтарі або акумуляторні світильники. Пам’ятайте, що користуватися свічками або приладами з відкритим вогнем вкрай небезпечно. Якщо Ви все ж таки проігноруєте цю пораду, то встановлюйте свічки на стійку негорючу підставку й так, щоб до вогню не могли дістатися діти та подалі від занавісок, штор, інших матеріалів, що можуть зайнятися. Постійно контролюйте процес горіння.
Слідкуйте за графіками відключення електроенергії, щоб не застрягти у ліфті. В разі виникнення аварійних чи непередбачених ситуацій, телефонуйте до аварійних служб обленерго, комунальних закладів.
Якщо Ви опинилися заблокованими у ліфті, викликайте аварійні бригади фірм, що обслуговують Ваш будинок. Адже якщо пожежно-рятувальним підрозділам доведеться виїздити на всі повідомлення від людей, що застрягли у ліфті, то в разі виникнення у цей час надзвичайної події чи пожежі де є реальна загроза життю або здоров’ю людей, можна не встигнути вчасно прийти їм на допомогу. Крім того, якщо рятувальники пошкодять або зіпсують ліфт при його відриванні, то власник обладнання може подати в суд стосовно відшкодування збитків.
Юрій Бреус,
заступник начальника У ДСНС у Чернігівській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Волинь зустрічає друзів 2014
Наступна новина: В Івано-Франківській ...