На Чемпіонаті України з плавання Богдан Котляр виборов одну срібну і дві бронзових медалі

04.12.14 15:31 0 613
Представник Тернопільського регіонального центру «Інваспорт», кандидат в майстри спорту з плавання Богдан Котляр здобув одну срібну та дві бронзових медалі на Чемпіонаті України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, що відбувся у Миколаєві.

Так, на дистанції 200 метрів вільним стилем Богдан Котляр став срібним призером змагань, а на дистанціях 50 метрів (спина) та 150 метрів (комплексне плавання) виборов дві бронзові нагороди. Також Богдан був четвертим на дистанціях 50 м та 100 м вільним стилем.