На Тернопіллі саночники з Кременця здобули сім медалей

06.12.14 16:46 0 736
Відмінно виступили на Чемпіонаті України з санного спорту вихованці Кременецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» із санного спорту. Такі змагання відбулись у місті Сігулді (Латвія).

Серед чоловіків в одномісних санях чемпіоном України став майстер спорту, учасник Олімпійських ігор-2014 кременчанин Андрій Мандзій (на фото), а його колега по команді, кандидат у майстри спорту України Сергій Даннік здобув звання бронзового призера змагань. Четверте місце у цьому виді посів ще один спортсмен з Кременця, майстер спорту України, учасник цьогорічних Олімпійських ігор Олександр Оболончик. Серед жінок в одномісних санях майстер спорту України Світлана Кравчук була п'ятою.

В двомісних санях Олександр Оболончик (на фото) у парі з львів'янином Романом Захарківим теж став чемпіоном України. Крім того, Олександр Оболончик здобув золоту медаль в естафету, а Андрій Мандзій, Світлана Кравчук та Сергій Даннік здобули бронзові медалі. У загальнокомандному заліку збірна Тернопільщини посіла друге місце, набравши 900 залікових очків, поступившись львів'янам (2525 оч.). Третьою була команда із Івано-Франківська (140 очок).

Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Житомирська міліція ...