Восьмеро працівників міліції, які забезпечували охорону громадського порядку, отримали різного ступеню тілесні ушкодження та отруєння газом. Семеро з них були госпіталізовані, троє перебувають в реанімації. Також за медичною допомогою звернулось шестеро громадян, які не потребували госпіталізації. Розпочато досудове слідство.
СЗГ УМВС України
у Вінницькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Житомирщині ...
Наступна новина: Этикет-пистолеты или ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Mobility Scooters Guide: How to Choose the Right Model
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим