На Тернопіллі рятувальники змагалися за звання найсильнішого

09.12.14 13:13 0 638
5 грудня відбувся чемпіонат Тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» з гирьового спорту за програмою «Динаміада-2014».

9 команд правоохоронних органів змагалися за звання найсильнішого. Всі спортсмени прибули на змагання добре підготовленими та налаштованими на дружню боротьбу за призові місця.

Команда Управління ДСНС України у Тернопільській області посіла почесне ІІ загальнокомандне місце. Представники пожежно-рятувальної служби показали достойні результати.

Зокрема, Ігор Власик та Володимр Максимів були 2-ми в особистих заліках у вагових категоріях до 60 та до 75 кілограмів відповідно. А Володимир Довгошия став переможцем у ваговій категорії до 70 кілограм.
Наступна новина: Одеський театр ляльок ...