Луцьк: спортивне свято у клубі «Лучеськ»

Луцьк: спортивне свято у клубі «Лучеськ»

10.12.14 12:19 0 549
В клубі за місцем проживання «Лучеськ» Луцького міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», який розташований на вул. Декабристів 23, відбулося спортивне «Свято клубу». Цей спортивний захід став продовженням реалізації у нашому місті національної інформаційної кампанії проекту “Fair Play – чесна гра”.

Керівник клубу, спеціаліст міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Наталія Зінь разом з дітьми-активістами організувала свято для усіх охочих дітей мікрорайону, небайдужих до фізичної культури та спорту.

Спортивний захід розпочали юні футболісти на клубному майданчику із штучним покриттям. Змагання пройшли в дружній спортивній боротьбі. Учасники мали змогу позмагатись, обмінятись спортивним досвідом і разом з тим перевірити свою готовність до участі в міських змаганнях з футзалу, які відбудуться напередодні Дня Святого Миколая.

По закінченні футбольних баталій у конкурсах визначали кращого воротаря та найспритнішого учасника з набивання футбольного м'яча.

Місце проведення змагань з метання набивного м'яча діти готували самі - старанно зробили розмітку. Учасники цього виду показали свої вміння та силу в метанні.

Змагання з тенісу настільного, дартсу і конкурси із стрибків на скакалці та на кращий малюнок проходили в приміщенні клубу. На ці види також зібралось багато учасників. У конкурсах брали участь і діти молодшого шкільного віку.

По закінченні свята переможці і призери були нагороджені дипломами, а всім учасникам на згадку про участь у «Святі клубу» було вручено солодощі, які додали настрою і надії на майбутні перемоги.

Змагання відбулися при активній підтримці вболівальників. Усі охочі ще більше дізнались про діяльність клубу за місцем проживання «Лучеськ», та роботу секцій, які в ньому культивуються.

Допомогу в суддівстві усіх видів програми свята надали організатору заходу, керівнику клубу Наталії Зінь колеги - спеціалісти міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Слова вдячності у підготовці та проведенні заходу висловлюємо заступнику директора ЗОШ № 17 Інні Савчук та вчителю фізичного виховання навчального закладу Володимиру Латчуку, а також волонтеру, голові профспілки ПАТ «Електротермометрія» Раїсі Молчановій.

Незабаром зимові канікули. Керівник клубу готує багато спортивно-масових заходів в рамках новорічно-різдвяних свят. Запрошуємо жителів мікрорайону і міста долучитися до участі в заходах, щоб канікули стали цікавими та змістовними.

Міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» (720 335)

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ