9 грудня 2014 року, під час оперативної наради у міського голови Микола Вітенко закликав департамент комунального господарства не відкладати із облаштуванням острівців безпеки на вулиці Івасюка.
Як заявив секретар міської ради, через небажання ДАІ співпрацювати із міською владою цими днями на вулиці Івасюка знову трапилось ДТП. «Знову ж випадок із пішоходами – водій пропускав пішоходів на переході, інший в'їхав у нього ззаду. Дякувати Богу - обійшлося без жертв» - сказав Микола Вітенко.
Також секретар міської ради просить відрегулювати інтервал світлофору на перехресті вулиць Вовчинецької – Сагайдачного – Деповської, адже зі сторони Деповської назбирується утричі більша черга, аніж зі сторони Вовчинецької.
Про це повідомили у Івано-Франківській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Вінничині у ...
Наступна новина: Буковинські міліціонери ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим