У Рівненській області веб-дизайнери розробили проекти для реального бізнесу

У Рівненській області веб-дизайнери розробили проекти для реального бізнесу

10.12.14 16:05 0 571
Випускники курсів «Практичний web-дизайн: проектування, створення та супроводження web-вузла» у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості 5 грудня захистили свої підсумкові роботи.

Викладач Олександр Харченко зазначив, що слухачі проявили наполегливість та креативність, і це допомогло створити проекти, які можуть знайти застосування у реальному бізнесі.

Приміром, Сергій Фленько із Ужгорода створив сайт для діючої поліграфічної фірми «Інвазор», Ірина Пастернак із Сарн – для місцевого рекламного агентства, Юрій Пилипюк із Клеваня – для юридичної фірми. Лариса Романчук розробила сайт для інтернет-магазину дитячого одягу. Дмитро Кньовець допоможе у просуванні торгової марки «Живий продукт», Лариса Романчук – послуг з дизайну приміщень та меблів. Роман Горбач із Хмельниччини розробив цікавий модуль-органайзер, який можна використовувати для поліпшення менеджменту фірми, а Тарас Корнилюк із Золочева Львівської області «замахнувся» на створення інформаційного порталу. Кваліфікаційна комісія відзначила також веб-сайт дитячої творчої студії «Зіронька» Юрія Старушка.

Заступник директора РЦПТО ДСЗ з методичної роботи Оксана Зигалова, звертаючись до випускників під час вручення свідоцтв, підкреслила, що попереду у них ще багато наполегливої роботи, аби стати професіоналами.

Якщо ви хочете навчитися створювати веб-сайти чи опанувати інші напрями діяльності у сфері інформаційних технологій, приходьте на навчання до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (м. Рівне, вул. Пирогова, 8, тел. 68-37-95).

Шановні роботодавці! На ваше замовлення підготуємо необхідних вам кваліфікованих робітників, підвищимо кваліфікацію вашого персоналу, надамо можливість підібрати потенційних працівників під час іспитів чи взяти на практику слухачів, аби на виробництві оцінити їхні професійні якості.

Здійснити віртуальну екскурсію навчальним закладом, подивитися презентації професій, отримати додаткову інформацію про підготовку кваліфікованих робітників, підвищення кваліфікації працівників, умови і програми навчання, форми співпраці з роботодавцями можна дізнатися на сайті РЦПТО ДСЗ www.rcpto.org.ua.

Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернівецькій області ...
Наступна новина: У Франківську вшанували ...

КОМЕНТАРІ