О 9:45 відбудеться покладання квітів до підніжжя пам'ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи та ядерних випробовувань», що знаходиться у парку Національного Відродження (м. Тернопіль)
Опісля відбудеться панахида за загиблими і померлими учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та покладання квітів до меморіального комплексу «Жертвам Чорнобильської катастрофи».
Завершаться заходи покладанням квітів до пам'ятної дошки ветерану пожежної охорони органів внутрішніх справ Леоніду Кудринському, яка знаходиться за адресою м. Тернопіль, вул. Злуки, 43. Крім цього у навчальних закладах області проведуть уроки пам'яті «Пам'ятай Чорнобиль».
Також, згідно з розпорядженням виконувача обов'язків голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака, 13 учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС отримають матеріальну допомогу.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Вінничині інвестиції в ...
Наступна новина: Волинянин за нанесення ...
Чому ви прокидаєтеся вночі і не можете заснути ...
Гірський велосипед для трас і бездоріжжя
Вініл: поєднання традицій і сучасності
Прикроватные тумбы по доступной цене: как выбрать и где купить в Украине
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday