Днями в Ужгородський коледж мистецтв завітав гість у погонах. Старший оперуповноважений в особливо важливих справах сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС області підполковник міліції Андрій Курта виступив перед студентами з профілактичними лекціями на тему профілактики злочинів та правопорушень.
Окремо правоохоронець розповів про згубність вживання підлітками наркотичних засобів, тютюну та алкоголю. Студентам продемонстрували відеоролик «Правда про наркотики».
Юнаки та дівчата з цікавістю слухали виступ гостя, задавали чимало запитань, на які отримали змістовні відповіді.
Подібні зустрічі міліція проводить регулярно. Зокрема, аналогічну зустріч підполковник А.Курта, спільно з працівником міського управління юстиції Яною Бідзілею, провів днями із студентами Ужгородського торгово-економічного коледжу.
Стедентам було продемонстровано профілактичний відеоролик «Діти за гратами».
СЗГ УМВС України в Закарпатській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Хмельниччині вогнеборці ...
Наступна новина: Керівництво ДАІ Волині ...
Mikhail Zborovskiy (екс Cosmobet): від інтуїції ...
Как приварной винт сокращает операции в листовом корпусе
Почему варикоз может усиливаться после рабочего дня
Секційна огорожа – сучасне, надійне та довговічне рішення для огородження території
Почему сосудистые сеточки — не всегда только косметический дефект
Відновлення жіночого здоровя: нутритивна підтримка та вітаміни після медичних втручань
Топ-5 ролів, які вам сподобаються