За високий професіоналізм, оперативність та сумлінне виконання службових обов'язків п'ятеро працівників міліції отримали від керівника міліції Вінниччини Ігоря Моренця грошові винагороди. Оперативники, дільничний та кінолог вінницької та чечельницької міліції оперативно розкрили вбивство 23-річної жительки смт. Чечельник та менш ніж за добу затримали 31-річного підозрюваного – жителя Одещини. Зараз чоловік знаходяться під вартою. Йому оголошено про підозру.
За зразкове виховання синів керівник обласної міліції оголосив подяки батькам міліціонерів, які несли службу на Сході країни, чесно і мужньо виконавши поставлені завдання, повернулись додому.
Листи-подяки за підтримку чоловіків з найкращими побажаннями добра, здоров'я та миру від Ігоря Моренця отримали дружини двох працівників ДАІ УМВС.
СЗГ УМВС України
у Вінницькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Неповнолітні гості ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим