Житомирські школярі вчилися надавати першу медичну допомогу

Житомирські школярі вчилися надавати першу медичну допомогу

14.12.14 12:25 0 815
У Житомирському екологічному ліцеї № 24 13 грудня відбулися фінальні змагання в рамках Всеукраїнського проекту «Я можу врятувати життя» під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко, головна мета якого полягає в тому, аби навчити школярів надавати першу медичну допомогу. У змаганнях взяли участь учні шкіл міста Житомира. Так, свої команди делегували загальноосвітні школи № 7, № 8, № 12, № 21, № 33, гуманітарна гімназія № 23, екологічний ліцей № 24 та ліцей № 25.

Протягом кількох днів діти разом із волонтерами опановували правила і техніки надання першої медичної допомоги в різних життєвих ситуаціях. Такими навичками має володіти кожен громадянин, оскільки наша небайдужість і вміння своєчасно й швидко зробити штучне дихання, непрямий масаж серця чи зупинити кровотечу можуть врятувати життя людини. А своєрідним підсумком навчання стали змагання, під час яких школярі продемонстрували отримані знання на практиці.

Підтримати дітей цього дня в екологічний ліцей № 24 прийшли, т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, заступник Житомирського міського голови Олександр Бочковський, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Липовецька та голова всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський фонд «Здоров'я» Володимир Дудка.

Звертаючись до учасників змагань, Ярослав Лагута зазначив: «Хочу подякувати школярам за цікавість та наполегливість, проявлені ними під час навчання. Зрозуміло, що всі знання краще засвоюються на практиці, а особливо на змаганнях, коли діти прагнуть продемонструвати свої вміння. Переконаний, що в непростий для нашої держави час молодих людей треба навчати тому, як не розгубитися у складній ситуації та допомогти людині ще перед приїздом лікаря. Ми сподіваємося, що в майбутньому такі практичні навички будуть корисними для всіх дітей, які беруть участь у змаганнях. Бажаю вам чесної боротьби, позитивних емоцій та перемоги».

Голова всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський фонд «Здоров'я» Володимир Дудка переказав дітям вітання від Марини Порошенко і зазначив, що майбутнє України за тими, хто не залишається осторонь проблем інших людей і готовий в будь-який момент допомогти.

Суддівська рада підбила підсумки змагань, за результатами яких перше місце посіла команда ЗОШ № 7, друге – ЗОШ № 33, а третє – ліцей № 25. Представники цих начальних закладів були нагороджені грамотами від управління освіти і науки облдержадміністрації, а переможці отримали подарунки та дипломи.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області у ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ