Леонід Бицюра: «Ми обрали курс на розвиток сільськогосподарських кооперативів»

Леонід Бицюра: «Ми обрали курс на розвиток сільськогосподарських кооперативів»

16.12.14 17:35 0 714
Розвиток сільськогосподарських кооперативів – пріорітет для влади області. Зокрема, у 2015 році на території краю планують організувати роботу 10 кооперативів.

Про це повідомив заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра в ефірі Тернопільського обласного телебачення 15 грудня.

«Донедавна вважалося, що агрохолдинги, великі сільськогосподарські підприємства – найоптимальніший та еконономічно вигідний для Тернопільщини варіант, - зазначив Леонід Олексійович. – Однак ми проаналізували цю позицію і можемо констатувати, що такі агропідприємства не розв`язують економічних проблем області, насамперед – зайнятість населення. Як правило, тут автоматизовано всі процеси, тому рівень зайнятості населення невисокий».

За словами заступника, є й інша сторона медалі – збитки, яких завдає діяльність агрохолдингів. В першу чергу -розбиті дороги. Це неодноразово викликало обурення і протести мешканців краю.

«Враховуючи ці та інші фактори, ми обрали курс на розвиток малого сільськогосподарського бізнесу, зокрема кооперативів, - додав Леонід Бицюра. – Кооперація – це традиційний спосіб організації бізнесу для Галичини, який тут доволі успішно розвивався тут до 1939 року. Ми маємо партнерів у США. Сподіваємося, їхній досвід і підтримка допоможуть нам активізувати кооперативний рух на Тернопіллі».

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ