Керівництво області домовилося про співпрацю з народними депутатами від Житомирщини

Керівництво області домовилося про співпрацю з народними депутатами від Житомирщини

17.12.14 10:12 0 647
16 грудня в облдержадміністрації відбулася зустріч голови облдержадміністрації Сергія Машковського, голови обласної ради Віталія Француза та в.о. Житомирського міського голови Любові Цимбалюк з народними обранцями від Житомирщини. Участь у заході також взяли перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Вячеслав Поліщук та заступник голови обласної ради Руслан Годований.

Обговорити напрямки співпраці з обласною владою приїхали Володимир Арешонков, Вадим Кривенко, Павло Дзюблик та Борислав Розенблат.

На початку голова облдержадміністрації Сергій Машковський наголосив на тому, що зустріч відбувається за ініціативи депутатів від Житомирської області. Це свідчить про те, що народні обранці готові опікуватися рідним краєм.

«Вирішення основних життєвих питань та проблем області потребує в першу чергу законодавчого врегулювання, тому співпраця з народними депутатами допоможе нам просуватися у цьому напрямку», - зазначив керівник області.

Керівник міжфракційної групи «За Житомирщину» Павло Дзюблик повідомив, що депутати Житомирської області об'єдналися, аби спільно та дієво вирішувати нагальні потреби регіону. До цієї групи увійшло дев'ять депутатів від різних політичних сил, що входять до складу коаліції. За словами Павла Дзюблика, очікується, що найближчим часом ще двоє представників нашої області також долучаться до цієї роботи.

Голова обласної ради Віталій Француз на депутатське звернення Вадима Кривенка передав на зустрічі копії усіх звернень обласної ради VI скликання до Верховної Ради України та відповіді на них. Народні депутати від Житомирщини мають опрацювати ці документи та обрати найнеобхідніші напрямки в законотворчій діяльності, які матимуть на меті покращення соціально-економічного рівня області.

Вадим Кривенко наголосив, що житомирські депутати не просто здійснюватимуть законотворчу роботу, а лобіюватимуть інтереси Житомирської області.

Борислав Розенблат відмітив, що наразі найважливіше питання – це прийняття державного бюджету, від якого залежатиме життєдіяльність та соціальна захищеність жителів Житомирщини. Володимир Арешонков у свою чергу наголосив на тому, що недостатньо буде просто працювати над створенням законів, потрібно співпрацювати усім разом.

« ми зібралися, щоб скоординувати наші дії. Ви займатиметесь законодавчими ініціативами, а влада на місцях з вашою допомогою відповідатиме за провадження цих ініціатив в області. Лише спільна позиція та спільна координація допоможе нам досягти певних результатів», - резюмував Сергій Машковський.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Столичні рятувальники ...
Наступна новина: Цими вихідними на ...

КОМЕНТАРІ