Суспільство звикло до того, що ми маємо жаліти дітей з особливими потребами. Громадська організація «Все робимо самі» хоче показати, що вони здатні на більше, аніж жалість. Вони здатні проявити свої таланти і стати, наприклад, справжніми моделями.
«Ми не можемо цих дітей у чомусь обмежувати, - зазначила директор департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь, виступаючи на заході. - Ми маємо ставитися до них, як до всіх інших, тільки з більшою любов'ю». Посадовець передала щирі вітання від голови облдержадміністрації Сергія Машковського, а також фінансову підтримку від заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Вячеслава Поліщука.
Впродовж вечора хлопці і дівчата - члени дитячої організації «Все робимо самі», відвідувачі реабілітаційного центру для дітей-інвалідів Житомирської міської ради - тричі виходили на подіум і прагнули відчути себе справжніми моделями. Костюми для них виготовила Житомирська фабрика «Марічка», а також гостинно надав міський палац культури.
У якості експертів, які оцінили б здібності починаючих моделей і за потреби щось порадили чи підказали їм, на захід запросили заслужену артистку України Марину Одольську, оперну співачку Олену Гребенюк, житомирську поетесу Марію Рудак, дизайнерку Маргариту Козак, керівника шоу-театру «КЛЕМ», заслуженого діяча естрадного мистецтва України Олександра Нечаєва, депутатів Житомирської міської ради Валерія Онопрієнко та Михайла Пухтаєвича та інших.
Знана в Україні житомирська дизайнерка Маргарита Козак вважає участь дітей з обмеженими можливостями в подібних заходах прикладом для решти людей, які нічим не займаються, а лише сидять на дивані. Співачка й поетеса Марина Одольська, що має свій благодійний фонд, приїхала подарувати свій спів учасникам акції. Вона радіє з того, що ці діти з особливими потребами не сидять вдома, не сумують, дивлячись на вулицю через вікно, і висловила велику вдячність людям, які проводять акції, щоб діти відчули себе потрібними суспільству.
Окрім громадської організації «Все робимо самі», до організації заходу долучилися Житомирський обласний благодійний фонд «Зігрій любов'ю дитину» на чолі з Ольгою Сердюковою, бізнесмени, громадськість.
Зробити вечір яскравим і неповторним допомогли виступи артистів, зокрема учасників шоу-театру «КЛЕМ», молодої співачки, учениці Володимира Шинкарука Тетяни Шиян, яка виконала його пісню «Не питай мене».
Учасники заходу на благодійній виставці могли придбати роботи прикладного мистецтва, які виготовили діти з особливими потребами.
Вечір вийшов дуже теплим і щирим. Одна з моделей, голова житомирського осередку всеукраїнської громадської організації людей з вадами зору «Генерація успішної дії» Вікторія Шевчук, впевнена, що такі заходи потрібні і майже кожна дівчина мріє спробувати себе в якості моделі.
Творити добро легко. У цьому переконався кожен присутній на вечорі, коли бачив, як світяться очі дітей, що відчули себе зірочками, як радіють їхні матері.
За словами Богдана Купчинського, під час заходу гості й запрошені зробили подарунки дітям та передали фінансову допомогу на загальну суму 25 тис. 500 грн. Кошти, виручені від продажу робіт, представлених на виставці, а це 1,5 тис. грн., передані батькам дітей, що їх виготовили.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львові безробітний серед ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...