У Рівненській області власна справа,яка дарує свято

У Рівненській області власна справа,яка дарує свято

17.12.14 09:23 0 410
Існує чимало прикладів успішних підприємців – колишніх безробітних, які за сприяння служби зайнятості започаткували свій бізнес та ефективно впроваджують його в життя.

Яскравий приклад – Станіслав Дячук, який розпочав своє підприємництво за сприяння Березнівського районного центру зайнятості в серпні 2014 року.

Станіслав Дячук за професією – вчитель фізичного виховання. Залишившись без роботи, звернувся до районного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні. Проте підходящої роботи не було. Але під час індивідуальної співбесіди з фахівцем служби зайнятості дізнався про можливість започаткування власної справи. Після відвідин інформаційного семінару з підприємницької діяльності Станіслав вирішив спробувати власні сили в бізнесі. За допомогою спеціалістів центру зайнятості склав бізнес-план на тему: «Агентство з організації свят «Щасливий день», зареєструвався як приватний підприємець та відкрив невелику фотостудію з надання фото- та відеопослуг. У майбутньому Станіслав планує відкрити агентство з організації свят, щоб оформлювати святкові заходи, здійснювати їх комплексну підготовку та надавати фото-відео послуги.

– Відеозйомкою почав цікавитися на перших курсах коледжу, знімаючи різні змагання та урочисті заходи. Друзі просили відзняти їхні дні народження, одруження, хрещення дитини. Роблячи перші кадри, чесно кажучи, навіть не думав, що все так швидко закрутиться: відео та фото стрімко захопило весь мій час. Спочатку я був самоучка, адже люблю пізнавати нові речі через особистий досвід, методом своїх спроб і помилок. Але через деякий час зрозумів, що базових знань недостатньо: з'являлося все більше запитань, на які я не міг самостійно знайти відповіді. Вирішив відвідувати курси відео операторів.

Як правило, замовники мене знаходять самі. Багато хто приходить за рекомендацією, комусь сподобалися мої роботи, розміщені в Інтернеті (http://vk.com/id42749210). Приємно те, що багато хто з клієнтів стає друзями. Це дуже цінно для мене. Мені подобається створювати людям гарний настрій, адже кожен клієнт бажає щоб згадка про подію була особливо приємною.

Станіслав – підприємець, який займається улюбленою справою, і радить тим, хто планує стати підприємцем, бути наполегливим у досягненні мети, не боятися труднощів і перешкод та вірити в успіх своєї справи.

Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 106 років тому народився ...
Наступна новина: Вінничина: в ...

КОМЕНТАРІ