На Тернопільщині виявили 42 нових об’єкти культурної спадщини

На Тернопільщині виявили 42 нових об’єкти культурної спадщини

17.12.14 16:29 0 761
Про занесення пам'яток архітектури національного та місцевого значення Державного реєстру нерухомих пам'яток України, занесення 17 об'єктів культурної спадщини до Переліку щойно виявлених об'єктів культурної спадщини з подальшим занесення до Державного реєстру нерухомих пам'яток України йшлося під час засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при департаменті культури, релігій та національностей обласної державної адміністрації.

«Засідання відбулося завдяки виконанню обласної програми збереження культурної спадщини Тернопільської області на 2011-2015 роки. Відтак у 2014 році у Козівському районі проінвентаризовано 131 об'єкт культурної спадщини – пам'яток археології, архітектури, історії та монументального мистецтва, також проводилась перевірка стану пам'яток у Бучацькому та Кременецькому районах, виготовлялась облікова документація на пам'ятки національного та місцевого значення», - наголосив директор департаменту культури, релігій та національностей облдержадміністрації Григорій Шергей.

За його словами, виявлено 42 нових, ще невідомих, об'єктів культурної спадщини, які необхідно внести до Переліку щойно виявлених об'єктів культурної спадщини. Переважно - це об'єкти історії, пов'язані з визвольними змаганнями українського народу, об'єкти монументального мистецтва – старі хрести та сакральна скульптура.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Чернівцях 11-річна ...
Наступна новина: У Житомирському районі ...

КОМЕНТАРІ