Львівщина: рятувальники взяли участь у молодіжній зустрічі «Галицький авангард»

Львівщина: рятувальники взяли участь у молодіжній зустрічі «Галицький авангард»

18.12.14 08:45 0 621
Представники Головного управління ДСНС України у Львівській області взяли участь у молодіжній зустрічі «Галицький авангард». Захід організований управлінням молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації спільно з Українським католицьким університетом та Львівською обласною організацією Спілка Української Молоді в Україні, за участі молодіжних громадських організацій Львівщини.

Основна мета зустрічі полягала в налагодженні подальшої співпраці та підвищенні ефективності роботи між молодіжними громадськими організаціями Львівщини.

Загалом участь в молодіжній зустрічі "Галицький авангард" взяли понад двадцять громадських організацій. Серед них були представлені як давно існуючі, з розгалуженою мережею осередків в області, так і нові об'єднання, що хочуть заявити про себе.

Рятувальники розповіли учасникам про основні напрями роботи із молоддю, презентували проведену упродовж року роботу та наголосили на перспективних напрямах пропаганди культури безпеки серед молоді. Багато активних молодих людей зацікавилися можливістю співпраці із надзвичайникам та домовилися про організацію спільних акцій та громадських заходів.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Житомирській ...
Наступна новина: За розповсюдження ...

КОМЕНТАРІ