Олег Наливайко: Протистояти інформаційній війні неможливо без створення системи українського іномовлення

Олег Наливайко: Протистояти інформаційній війні неможливо без створення системи українського іномовлення

19.12.14 13:12 0 604
Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко в інтерв'ю газеті «Урядовий кур'єр» (17.12.2014) розповів про те, як захистити внутрішній інформаційний простір та фахово доносити правду про Україну у світі, як змінити й осучаснити ЗМІ у відповідь на нові вимоги.

Олег Наливайко нагадав, що, розробляючи проекти Стратегії розвитку інформаційного простору до 2020 року та Доктрини інформаційної безпеки, які нині знаходяться на розгляді Уряду, Держкомтелерадіо ставив перед собою завдання підготувати такі документи, які будуть чинні не лише у ці складні часи, а й у перспективі. «Ключовою проблемою була і залишається інформаційна безпека, протистояння інформаційній агресії Російської Федерації. З іншого боку, треба було думати про те, як підготувати такі документи, які б не повернули нас до диктаторських часів у вимірі свободи слова», - зазначив Олег Наливайко.

Протистояти інформаційній війні, зруйнувати вплив російської пропаганди неможливо без створення системи українського іномовлення, яке доносило би правду про Україну світові. Як відомо, щорічний бюджет «Russiа Today» - 400 мільйонів євро, «РИА «Новости» - 100 мільйонів євро. А щорічний бюджет нашої державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «УТР» - 23 мільйони гривень. Втім, навіть гроші не стають на заваді розбудови іномовлення.

«Ми запустили радіомовлення на Росію і Крим, внесли зміни в формат УТР за рахунок мобілізації внутрішнього ресурсу. Треба йти далі, створювати студії телерадіопродакшн, інформаційні центри для реагування на інформаційну агресію РФ,» - вважає Олег Наливайко.

У ситуації дефіциту бюджетних коштів своє плече у протистоянні російській інформаційній агресії підставив приватний бізнес. Як приклад - група компаній «1+1» у серпні запустили проект з іномовлення.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: На Тернопіллі задля розваги ...

КОМЕНТАРІ