Польща допомагає Вінниччині реалізувати ідеї європейської інтеграції у сфері профтехосвіти (+фото)

Польща допомагає Вінниччині реалізувати ідеї європейської інтеграції у сфері профтехосвіти (+фото)

19.12.14 15:25 0 477
17 грудня Вінницю відвідала польська делегація в складі голови ради Центру Підвищення Кваліфікації в м. Кельце Лешека Буцкі, члена правління Центру Гежегожа Солажа та радника голови правління Центру Анджея Сломскі. Метою візиту була пропозиція польської сторони стосовно можливості пошуку європейських фондів в сфері боротьби із безробіттям, розвитком освіти на початковому і середньому рівнях, а також розвитку малого і середнього бізнесу.

Однією з основних цілей поїздки було підписання декларації про співпрацю між Центром Перепідготовки і Підвищення Кваліфікації м. Кельце та Департаментом освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації. В результаті зустрічі сторони підписали документ та домовилися спільно реалізувати ідеї європейської інтеграції. Власне сфера співпраці пов'язана із програмами покращення і підвищення кваліфікації вчителів і працівників сфери освіти, програмами модернізації початкових і середніх шкіл сучасним обладнанням та навчальним матеріалом для покращення якості освіти, створенням умов обміну вчителів, студентів та учнів професійно-технічних навчальних закладів Вінницької області із країнами ЄС.

Департамент освіти і науки в особі заступника директора Департаменту – начальника управління професійної освіти, інноватики та науки Валерія Бачинського забезпечив партнерам знайомство з навчальним процесом Вінницького вищого професійного училища сфери послуг та Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища.

Наступним кроком співпраці буде розробка детального плану дій щодо обміну досвідом та подальшої співпраці.Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Леонід Бицюра: «При ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ