За підтримки департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації у м. Житомирі пройдуть два великих свята. Зокрема, 19 грудня у телецентрі відбудеться святкове дійство для дітей пільгових категорій «Святий Миколай, нас оберігай», а 26 грудня під патронатом голови облдержадміністрації пройде свято Нового року у приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І. Кочерги. На свято запрошені діти переселенців і учасників АТО, а також діти із малозабезпечених і багатодітних сімей, діти-сироти, творчо обдаровані. Всі вони стануть учасниками святкових дійств, а також отримають новорічні подарунки. Середня вартість пакунку з солодощами – 35 грн. Подарунки міститимуть продукцію виключно місцевого виробника – кондитерської фабрики «Житомирські ласощі».
У зв'язку з подовженими зимовими канікулами відповідні служби і відомства працюватимуть у посиленому режимі, щоб максимально охопити дітей масовими заходами. Департаментами сім'ї, молоді та спорту, праці та соціального захисту населення, управління освіти, культури і науки облдержадміністрації склали і затвердили план заходів, які проводитимуть під час шкільних канікул.
Так, у Житомирі під час зимових канікул відбудеться низка зустрічей, виставок, новорічних шоу. Зокрема, з 5 грудня по 15 лютого у музеї космонавтики ім. С. Корольова працюватиме виставка «Світ творчості Р.Тагора» з нагоди Року Індії в Україні. Для дітей пільгових категорій вхід до музею безкоштовний. В обласній бібліотеці для дітей пройдуть зимові зустрічі для дітей «Відеомандрівка в Новий рік», дитяче свято «Любіть свій край, і вас полюбить Миколай», різдвяне асорті «Колядують зорі на Різдво щороку», новорічне естет-шоу «Сніжинки для святкової ялинки» тощо. Академічний театр ляльок пропонує увазі юних глядачів новорічну виставу «Казкова подорож у володіння стихій», а Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І. Кочерги – ігрову програму «Ой хто, хто Миколая любить» та дитячі вистави.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Вінничині прокуратура ...
Наступна новина: Рятувальники Закарпаття ...