У Житомирі правоохоронці привітали маленьких вихованців дитячого будинку

У Житомирі правоохоронці привітали маленьких вихованців дитячого будинку

19.12.14 14:43 0 467
Новорічні свята у Житомирському обласному будинку дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків, розпочалися із зустрічі з шефами-міліціонерами. Юні вихованці зустрічали гостей спеціально підготовленою виставою, а ті, у свою чергу, дарували їм власне тепло, щирі оплески та солодощі.

У Житомирському обласному будинку дитини виховуються дітки від народження і до 3 років. Заклад має можливість забезпечити комфортними побутовими умовами та надати необхідне медичне лікування одночасно 125 малятам. Втім, нині тут проживає 72 діток.

- Цього року 32 з наших вихованців знайшли свої родини і ми щиро радіємо за їх долю, - розповідає головний лікар закладу Світлана Урсуленко. - Тепер вони у сім'ях і про них піклуються турботливі батьки.

А до цього вирішального етапу, який обов'язково буде у життя кожного з дітей, у закладі створюються максимально можливі умови для гармонійного розвитку малечі, більшість з яких мають певні проблеми зі здоров'ям. Багато в чому допомагають саме небайдужі та щирі серцем шефи, серед них і працівники УМВС України в Житомирській області.

Цього разу правоохоронці привезли до закладу побутову техніку, яка потрібна у повсякденному використанні для забезпечення потреб дітей: містку морозильну камеру та електрочайники у кожну з груп, а також дарунки безпосередньо малечі.

Зустріч з дітьми проходила в одній з ігрових кімнат, де господарі провели виставу про лісових звірят, а шефи вітали дітлахів разом зі святим Миколаєм оплесками та, у свою чергу, дарували їм солодощі і набори для малювання.

- Найтепліші і найщиріші вітання усім вихованцям, нехай їх долі складаються якнайкраще, а ми всіляко допомагатимемо у цьому. Глибока повага та шана і працівникам закладу, чиє покликання дбати про покинутих батьками дітей, - звертаючись до присутніх, відзначив т.в.о. начальника УМВС Григорій Полковніков. – У вас велика душа і серце, нехай ці найкращі риси переймуть і ваші вихованці.

Також правоохоронці подякували господарям за теплий прийом і привітали усіх з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами.

На згадку про відвідини гостям подарували художні роботи вихованців: кожен з них залишив на папері відбиток своїх маленьких долонь для шефів, ніби поділився з ними частинкою своїх дитячих мрій та сподівань. Тож нехай усі вони збудуться.

Алла Ващенко,

СЗГ УМВС України

в Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У львівській сауні ...
Наступна новина: На Хмельниччині святий ...

КОМЕНТАРІ