Закарпаття: інспектор «не побачив» заборгованості на АТП «Бобовище»,де працівники недоотримали понад 220 тис. грн. зарплати               

Закарпаття: інспектор «не побачив» заборгованості на АТП «Бобовище»,де працівники недоотримали понад 220 тис. грн. зарплати            

19.12.14 17:12 0 539
Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні, відносно інспектора територіальної державної інспекції з питань праці у Закарпатській області, який умисно вніс недостовірні відомості в акт перевірки інспекції праці про відсутність заборгованості з виплати заробітної плати на АТП «Бобовище». Насаправді ж, працівники даного підприємства недоотримали 221 тис. грн. заробітної плати.

За інформацією прокурора Мукачівського району Олега Опішняка: «Процесуальне керівництво у провадженні здійснюється прокуратурою Мукачівського району та взято на особливий контроль.»

Встановлено цей факт було в результаті перевірки, проведеної прокуратурою Мукачівського району у порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів з питань дотримання вимог законодавства про оплату праці агропромислово-торговим підприємством «Бобовище».

Мукачівським МВ (з обслуговування м. Мукачева та Мукачівського району) УМВС в Закарпатській області 12 грудня внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо незаконних дій.

Зокрема, як зазначив прокурор, під час перевірки було встановлено, що головним державним інспектором територіальної державної інспекції з питань праці у Закарпатській області на АТП «Бобовище» було проведено перевірку додержання законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування за результатами якої він умисно вніс недостовірні відомості в акт перевірки інспекції праці щодо відсутності заборгованості з виплати заробітної плати на даному підприємстві, внаслідок чого працівникам АТП «Бобовище» спричинено істотну шкоду, яка полягає у невиплаті їм заборгованої заробітної плати в розмірі 221 тис.грн.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі міліція ...
Наступна новина: Керівник міліції Львівщини ...

КОМЕНТАРІ