У Львівській області за зайняття гральним бізнесом підприємцям "світить" штраф майже тисячу гривень

У Львівській області за зайняття гральним бізнесом підприємцям "світить" штраф майже тисячу гривень

19.12.14 16:11 0 531
У Стрию працівники Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю припинили діяльність закладу, у якому під виглядом проведення «Державної лотереї» надавалися послуги у сфері забороненого законом грального бізнесу.

Про це на зустрічі з громадськими активістами та місцевими журналістами повідомив начальник Стрийського міськвідділу міліції підполковник міліції Василь Кулик. Він зазначив, що правоохоронці маючи на руках ухвалу суду на проведення обшуку, в приміщенні, що знаходиться в центрі міста, виявили та вилучили 12 лототерміналів, 2 системні блоки та грошові кошти у сумі близько 200 гривень. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.203-2 (зайняття гральним бізнесом) КК України.

Головний міліціонер Стрийщини також звернувся до присутніх з проханням сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим незаконним бізнесом.

«Просимо громадськість надавати нам інформацію про функціонування таких закладів, щоб ми на законних підставах могли вживати заходів для припинення їхньої діяльності та, що не менш важливо, щоб такі «підприємці» понесли передбачене законом покарання», - зазначив Василь Кулик.

Нагадаємо, що зайняття гральним бізнесом, відповідно до ч.1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України, карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (що становить від 170 до 680 тисяч гривень) з конфіскацією грального обладнання.

Покарання у вигляді штрафу від сорока тисяч до п'ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання передбачено ч.2 даної статті, якщо ті самі дії були вчинені особою, раніше судимою за зайняття гральним бізнесом.

Ольга Марцинюк,

помічник начальника Стрийського МВ
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Працівники ДАІ Буковини ...
Наступна новина: Чехи вшановують пам’ять ...

КОМЕНТАРІ