У Львівській області влучно в ціль,або турнір з прикладної стрільби серед курсантів ЛьвДУВС

19.12.14 12:35 0 823
З метою популяризації професійно-прикладних видів спорту, професійного становлення майбутніх правоохоронців, підготовки їх до виконання оперативно-службових завдань, а також з нагоди відзначення 23-ї річниці міліції України, 15 грудня у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся турнір з прикладної стрільби серед курсантів других, третіх курсів та слухачів магістратури атестованих факультетів.

Загалом участь у змаганнях взяло 8 команд, у склад кожної з яких увійшли два юнаки та дівчина. Відповідно до Положення про проведення змагань, учасники виконували вправу ПМ-1 (три пробних і десять залікових пострілів в мішень № 4 з однієї руки) на інтерактивному лазерному тирі «Рубін».

До складу суддівської колегії увійшли: тренер-викладач Центру спеціальної підготовки Львівської обласної організації ФСТ «Динамо», суддя національної категорії Ігор Винярчук (головний суддя); начальник спортивної команди ВКЗ ЛьвДУВС суддя 2-ї категорії Андрій Богатиренко (заступник головного судді); старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки ФПФПКМ ЛьвДУВС суддя 2-ї категорії Марія Московчук (головний секретар змагань); доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки ФПФПКМ ЛьвДУВС, суддя 1-ї категорії Сергій Банах (старший суддею КВР).

За результатами напруженої боротьби у загальнокомандному заліку перемогла збірна 2-го курсу факультету з підготовки фахівців для підрозділів кадрового забезпечення та міліції громадської безпеки (240 очок). Другу сходинку п'єдесталу посіла команда 3-го курсу факультету з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції (230 очок). А «бронзу» сьогоднішнього турніру вибороли курсанти 3-го курсу факультету з підготовки фахівців для підрозділів слідства (225 очок).

В особистому заліку кращою серед дівчат стала курсант 3-го курсу ФПФПКМ Мар'яна Дахній (84 очка), другою – курсант 2-го курсу ФПФПКЗ та МГБ Олеся Юхимчук (77 очок), третьою – курсант 2-го курсу ФПФПКМ Марія Самсанюк (71). Серед чоловіків перемогу здобув курсант 2-го курсу ФПФПКМ Арсен Форманюк (89 очок), другу сходинку посів курсант 3-го курсу ФПФПС Станіслав Зельманович (83 очки), третю – курсант 2-го курсу ФПФПКЗ та МГБ Михайло Павелко (83 очки).