рятувальники стали призерами у змаганнях з міні-футболу на Кубок обласної організації ФСТ "Динамо" України

19.12.14 13:00 0 644
16-17 грудня у Чернігові відбулися змагання з міні-футболу на Кубок обласної організації ФСТ "Динамо" України. У даному заході взяли участь 9 команд силових структур.

За результатами змагань команда обласного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій виборола ІІ почесне місце. Здобула перемогу й отримала кубок змагань команда обласного Головного управління Державної фіскальної служби.

По завершенню змагань, їх учасників і переможців привітав заступник Голови Чернігівської обласної організації ФСТ "Динамо" України Вадим Романов.