Тернопілля: благодійну допомогу для бійців АТО зібрали в Головному управлінні Пенсійного фонду області

Тернопілля: благодійну допомогу для бійців АТО зібрали в Головному управлінні Пенсійного фонду області

19.12.14 14:26 0 445
Благодійну акцію по збору продуктів харчування, теплого одягу та речей для бійців АТО організували представники Головного та районних управлінь Пенсійоного фонду в області спільно з обласною профспілкою та первинними профспілковими організаціями до Дня Святого Миколая. В рамках акції було відправлено допомогу на суму майже 80 тис. грн.

«Протягом останніх років за рахунок пожертв із заробітної плати та профспілкових внесків спеціалістами органів Пенсійного фонду України в Тернопільській області зроблено чимало корисних справ,– розповіла начальник Головного управління Лариса Хома.– У 2014 році надано грошову допомогу сім'ям загиблих на Євромайдані Героїв Небесної сотні на суму майже 40 тис. грн. На матеріально-технічне забезпечення Збройних Сил України та для формування батальйону територіальної оборони Тернопільської області – більше 36 тис. грн. Для купівлі військової амуніції для призваного на військову службу в зону АТО колеги з управління у Бережанському районі Андрія Новаківського ми зібрали більше 15 тис. грн».

За словами Лариси Хоми, доброчинна акція до Дня Святого Миколая –ще одна ініціатива працівників Пенсійного фонду в області.

«Ми добре усвідомлюємо, що на східних теренах нашої держави тривають справжні військові дії, - продовжила начальник Головного управління Пенсійного фонду в області. - Щоденно українські бійці захищають нашу рідну землю від посягань терористів та російських агресорів, тому наша підтримка їм дуже необхідна».

Лариса Хома також зазначила, що Головне управління Пенсійного фонду в області вчасно та в повному обсязі виплачує пенсію майже 800 пенсіонерам, які прибули в область на тимчасове проживання з АР Крим, м. Севастополя, Донецької і Луганської областей.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Золотий успіх ...

КОМЕНТАРІ