Вінничина: творіть дива і диво станеться з вами! (+фото)

Вінничина: творіть дива і диво станеться з вами! (+фото)

20.12.14 10:31 0 487
З такими напутніми словами у День Святого Миколая, звернувся заступник голови – директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк до маленьких гостей свята, організованого на честь дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва.

Разом з виконуючим обов'язки міського голови, секретарем Вінницької міської ради Сергієм Моргуновим вони привітали присутніх зі святом Миколая та вручили малечі солодкі подарунки. А вихованці міського палацу дітей та юнацтва подарували дітлахам цікаву концертну програму.

Заступник голови ОДА зазначив: «На виконання доручень глави держави, обласна влада робить все можливе, аби кожна дитина мала родинне тепло та затишок. Вірте в диво, творіть дива, мрійте і ваші мрії обов'язково здійсняться!»

Сергій Моргунов у свою чергу побажав усім міцного здоров'я, добра, радості та Божої благодаті.

Окрім того, відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 04.12.2014 року № 2687 213 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали з нагоди Дня Святого Миколая матеріальну допомогу у розмірі 400 гривень. Всього на матеріальну допомогу виділено 100 238 гривень.

В День Святого Миколая також вручено цінні подарунки для нагородження таких колективів: дитячого об'єднання дітей-інвалідів Вінницького міського палацу дітей та юнацтва «Повір у себе», спеціальної загальноосвітньої школа І-ІІ ступенів з дошкільним відділенням, дошкільного навчального закладу № 24, Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки, Вінницького обласного дитячого будинку змішаного типу «Гніздечко», громадської організації батьків та дітей з інтелектуальною недостатністю «Надія».Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Українські заробітчани ...

КОМЕНТАРІ