Більш як сто студентів Волинського технікуму Національного університету харчових технологій зібрались в центрі міста з великими клаптиками паперу.
Склавши їх воєдино, було сформовано величезний герб нашого міста з Миколаєм Чудотворцем.
Флешмоб присвятили покровителю нашого міста і всіх діток - Святому Миколаю.
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Хмельницькому відбувся ...
Наступна новина: Міліціонер-учасник АТО ...
How Sydney Businesses Can Make SEO a Long-Term Growth Engine
Як правильно годувати качок: значення раціону
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим