В Житомирській області триває громадське обговорення проекту Орієнтовного плану консультацій з громадськістю на 2015 рік

В Житомирській області триває громадське обговорення проекту Орієнтовного плану консультацій з громадськістю на 2015 рік

20.12.14 14:06 0 559
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації чекає пропозиції або зауваження до проекту Орієнтовного плану консультацій з громадськістю Житомирської обласної державної адміністрації на 2015 рік.

5 грудня під головуванням т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути, за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, представників громадської ради при облдержадміністрації, інститутів громадянського суспільства, відбувся круглий стіл щодо обговорення орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Житомирської облдержадміністрації на 2015 рік (http://zhitomir-region.gov.ua/index_news.php?mode=news&id=9640).

За підсумками засідання прийнято рішення оприлюднити проект плану на офіційному веб-сайті облдержадміністрації в розділі «Громадські обговорення» рубрики «Розвиток громадянського суспільства» для надання відповідних пропозицій від громадськості. Їх доопрацювання триватиме до 20 грудня цього року.

З проектом плану можна ознайомитися за посиланням на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у розділі «Громадські обговорення» рубрики «Розвиток громадянського суспільства» (http://zhitomir-region.gov.ua/article.php?_grom_obgovor).

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ