В день Святого Миколая Чудотворця прокурори Закарпаття привітали дітлахів у Батівському притулку         

В день Святого Миколая Чудотворця прокурори Закарпаття привітали дітлахів у Батівському притулку      

20.12.14 08:10 0 527
З нагоди свята Миколая Чудотворця у Батівському притулку, над яким прокуратура області вже роками здійснює шефство, вчергове відбулися святкування та урочистості, з купою подарунків, усмішок та хорошого настрою.

«День Святого Миколая – світле і радісне свято любові і душевної теплоти!» - зазначила начальник галузевого відділу прокуратури області Олеся Бокоч вітаючи діток.

«Здавна Миколай Угодник вважався захисником всіх діток. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Нехай добрий Святий принесе щастя й благополуччя кожному, та мир у нашу країну!» - побажала діткам Олеся Михайлівна.

Батівський притулок, над яким прокуратура вже роками здійснює шефство – це тимчасовий дім для діток 3 до 18 років, які потрапили туди через різні складні життєві обставини.

Відтак, всі присутні на святі гості вручили дітям чимало подарунків, а дітки в свою чергу приготували театралізовану виставу та святкові вірші – усі отримали масу позитивних емоцій.

Прес – служба прокуратури Закарпатської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ