Прокуратура м. Рівне стягне 700 тис грн збитків,завданих внаслідок користування землею без правовстановлюючих документів

Прокуратура м. Рівне стягне 700 тис грн збитків,завданих внаслідок користування землею без правовстановлюючих документів

20.12.14 13:27 0 626
Прокуратурою м. Рівне з метою захисту інтересів держави, у тому числі у бюджетній сфері, вживаються заходи цивільно-правового характеру.

Так, вивченням стану законності використання земельних ділянок на території обласного центру виявлено непоодинокі факти використання упродовж тривалого часу фізичними та юридичними особами земель без правовстановлюючих документів, що призвело до ненадходження до бюджету значної суми коштів.

У зв'язку з цим, прокуратурою міста в інтересах Рівненської міської ради пред'явлено до суду 5 позовів про стягнення збитків в сумі 700 тис. грн., завданих використанням земельних ділянок без правовстановлюючих документів. Про це повідомила начальник відділу представництва інтересів громадян та держави у судах прокуратури м. Рівне Тетяна Кривецька-Люліч.

- Всього ж у 2014 році за позовами прокуратури м. Рівне в інтересах держави забезпечено стягнення, у тому числі до бюджету, близько 5 млн.грн., - підсумувала вона.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: У Львові представлять ...

КОМЕНТАРІ