Флешмоб від працівників ДАІ Рівненщини напередодні зимових канікул

Флешмоб від працівників ДАІ Рівненщини напередодні зимових канікул

20.12.14 09:39 0 514
Напередодні дня Святого Миколая працівники Державтоінспекції Рівненщини провели флешмоб під гаслом «Безпечні канікули!».

18 грудня працівники ДАІ Рівненської області завітали до учнів загальноосвітніх навчальних закладів обласного центру, щоб нагадати малечі правила безпечної поведінки на дорозі під час зимових канікул.

Разом з інспекторами ДАІ до дітлахів прийшов і сам Святий Миколай. Під час зустрічі з підростаючим поколінням правоохоронці проводили профілактичні бесіди та дарували школярам листівки, зміст яких полягав у використанні світлоповертаючих елементів на одязі в темну пору доби. Окрім цього, кожна листівка містила правила для дітей-пішоходів, а також звернення до батьків від працівників Державтоінспекції та Рівненської регіональної філії громадської колегії з питань безпеки дорожнього руху при Департаменті ДАІ УМВС України.

У свою чергу Святий Миколай привітав школярів з наступаючими святами та наголосив на важливості дотримання вимог дорожньої грамоти, особливо під час проведення зимових канікул.

− Враховуючи складну ситуацію з дитячим дорожньо-транспортним травматизмом, яка наразі склалась на території нашої області, працівники ДАІ постійно проводять профілактичну роботу, яка направлена на зменшення та попередження кількості ДТП за участі дітей. Тому, маємо надію, що цей захід вплине на свідомість дітей, оскільки проведення профілактичної роботи у такий незвичний спосіб сприймається малечею набагато краще, − зауважив заступник начальника УМВС України в Рівненській області Віктор Мороз.

Під час проведення флешмобу працівники Державтоінспекції охопили низку шкіл. Візит правоохоронців разом з Миколаєм-Чудотворцем став для дітлахів приємною несподіванкою, і вони дружно дали обіцянки гостям завжди бути дисциплінованими учасниками дорожнього руху.

У свою чергу, працівники загальноосвітніх навчальних закладів, дізнавшись про проведення даного флешмобу під гаслом «Безпечні канікули!», підтримали правоохоронців і подякували інспекторам ДАІ, адже проведення таких незвичних і разом з тим необхідних заходів, ніколи не будуть зайвими.

Прес-служба УДАІ УМВС України

в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Чернівцях 14-річна ...
Наступна новина: На Хмельниччині день ...

КОМЕНТАРІ