У Тернополі освятили Різдвяну шопку та урочисто засвітили вогні головної новорічної ялинки

У Тернополі освятили Різдвяну шопку та урочисто засвітили вогні головної новорічної ялинки

20.12.14 15:18 0 2036
19 грудня на Театральному майдані відбулося урочисте засвічення вогнів головної тернопільської ялинки та освячення Різдвяної шопки. Участь у заходів взяв міський голова Тернополя Сергій Надал.

Спочатку священнослужителі усіх релігійних конфесій освятили Різдвяну шопку, яку традиційно кожного року встановлюють на Театральному майдані, а тернопільські пластуни передали тернополянам Вифлеємський вогонь Миру.

«Відроджуючи давні українські традиції, тернополяни щороку встановлюють Різдвяну шопку, - розповідає Сергій Надал. - Грудень багатий на свята, але, найголовніше – це місяць приготування до Різдва Христового. Тернопільська Різдвяна шопка нагадуватиме нам про наближення свята, а в сам празник буде знаком доброї новини для Тернополя, України і всього людства».

Далі відбулося урочисте засвічення вогнів Новорічної ялинки та видовищне вогняне шоу.

«Ми засвічуємо ялинку в день святого Миколая, адже напередодні цього дня і діти, і дорослі перебувають у святковому піднесенні очікування чуда, - каже Сергій Надал. – як ніколи, хочеться просити в святого Миколая головного подарунку для України – миру. Адже ситуація в країні накладає важкий відбиток на Новорічно-Різдвяні свята. Не у всіх тернопільських сім'ях зараз радість і свято. Ми всі маємо про це пам'ятати. Пам'ятати про солдатів, добровольців на фронті та про тих, кому зараз не просто звести кінці з кінцями через бідність і матеріальну скруту».

Також міський голова побажав кожній тернопільській родині знайти у прийдешніх святах нагоду побути разом, згадати давні українські традиції і звичаї.

«Зичу усім у теплій родинній атмосфері провести рік старий і зустріти новий. Нехай у новому році нашу країну і наше місто чекають нові здобутки і перемоги, досягнення і успіхи. Нехай в мирі і добробуті живе український народ. Зичу усім рясних Божих благословень!», - побажав тернопільській громаді міський голова Тернополя Сергій Надал.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Головну ялинку області ...
Наступна новина: На Вінничині святковий ...

КОМЕНТАРІ