В Луцьку міський голова Микола Романюк взяв участь у відкритті благодійного турніру з художньої гімнастики

В Луцьку міський голова Микола Романюк взяв участь у відкритті благодійного турніру з художньої гімнастики

21.12.14 14:05 0 670
Щороку, до Дня Святого Миколая, в спорткомплексі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувається традиційний відкритий благодійний турнір з художньої гімнастики.

Організували спортивне свято комітет по фізичній культурі та спорту міської ради, федерація гімнастики Волині за підтримки Луцького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія. України”.

Розпочалися урочистості з виконання Гімну України, також присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув, боронячи нашу землю на Сході.

Загалом в турнірі взяли участь близько 120-ти юних гімнасток дитячо-юнацьких спортивних шкіл, клубів та інших закладів фізичної культури та спорту з міста Львова, Рівне, Володимир-Волинського та Луцька.

На килимі спортивного комплексу представниці художньої гімнастики змагалися у шести вікових групах (2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 років народження і молодші), розподілені на три категорії.

Аби привітати юних грацій, сюди завітав Луцький міський голова Микола Романюк. “Художня гімнастика — це не простий вид спорту, не кожен зможе ним займатися. Необхідно докласти багато зусиль, аби досягнути певних результатів. Це спортивне свято дозволить вам продемонструвати свій досвід та талант”, - звернувся він до учасників змагань й побажав їм успіху та нових спортивних досягнень.

Міський голова переконаний, що влада повинна всіляко сприяти розвитку спорту, культивувати його, адже заняття спортом сприяють фізичному розвитку дитини, виробляють витривалість та стійкість характеру у досягненні поставленої мети. “У цьому напрямку за цей рік зроблено не мало — це і нові дитячі майданчики, футбольні поля. У школі № 27, будівництво якої зараз триває, буде великий спортивний зал, що відповідатиме всім європейським стандартам. Там можна буде також проводити різного роду змагання”, - зауважив він.

За допомогу у проведенні турніру Миколі Романюку вручили подяку від Федерації гімнастики Волині.

На учасників ж змагань також чекав приємний сюрприз — на свято завітав Святий Миколай. Міський голова разом з ним вручили юним спортсменам подарунки.

Змагання з художньої гімнастики триватимуть протягом сьогоднішнього дня, переможців визначатиме судівська колегія.

До слова, під час благодійного турніру збирали кошти для лікування діток з особливими потребами, що навчаються у навчально-реабілітаційному центрі. Як зазначила директор закладу Леся Волинець, цьогоріч вирішили, що кошти будуть спрямовані на закупівлю офтальмологічного обладнання.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ