Допомогу в реформуванні МВС українським правоохоронцям нададуть молдовські колеги

Допомогу в реформуванні МВС українським правоохоронцям нададуть молдовські колеги

23.12.14 16:34 0 557
Спільну заяву про обмін досвідом та взаємодію у правоохоронній сфері підписали керівники відомств обох держав на зустрічі, яка днями відбулася в Молдові.

У Молдові відбулася зустріч віце-міністра внутрішніх справ Республіки Молдова Сергія Дякону із заступником глави МВС України з питань європейської інтеграції Тіграном Авакяном. Також у офіційному візиті взяв участь начальник УМВС України в Чернівецькій області Валерій Зінченко.

Керівник правоохоронного відомства сусідньої держави зазначив, що МВС Молдови вже пройшло етап реформи, яку можна вважати достатньо успішною. Він також запевнив, що Молдова готова надати допомогу українським колегам у реформуванні МВС – аж до направлення необхідних експертів та стажування працівників. Така допомога дасть можливість уникнути різноманітних ризиків, які можуть з'являтися у процесі проведення реформи.

Сторони підписали Спільну заяву, в якій домовилися приділити особливу увагу співробітництву у сфері охорони громадського порядку, забезпечення безпеки дорожнього руху, розвитку наукових, інформаційних і технічних зв'язків, а також в інших напрямках, що становлять взаємний інтерес.

Прес-служба МВС України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Вінничині дві пожежі ...
Наступна новина: У Львівській області водій ...

КОМЕНТАРІ