Голова облдержадміністрації закликав волинян економити електроенергію

Голова облдержадміністрації закликав волинян економити електроенергію

23.12.14 09:51 0 633
Відбулася оперативна нарада у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика (у режимі відеоселектору) з керівниками окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, головами районних державних адміністрацій, міськими головами. У відеоселекторній нараді брали участь міський голова Микола Романюк та його заступники, секретар міської ради Сергій Григоренко.

Обговорено питання проходження опалювального сезону, економного використання газу та електроенергії, погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах області.

Директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Володимир Банада повідомив, що опалювальний сезон проходить нормально. Усі бюджетні заклади та житлові будинки отримують теплоносій. Проте, є питання із використанням газу. Є перевищення встановлених лімітів, але в останній тиждень є певна економія і надія, що до кінця місяця буде споживання в межах норми.

У свою чергу, керівник ПАТ “Волиньобленерго” Анатолій Бурін розповів про застосування графіків аварійних відключень. Він зауважив, що до відключення електроенергії вони змушені вдаватися, аби не перевантажувати мережі. Нині без цього - ніяк.

Володимир Гунчик звернув увагу на необхідність економії електроенергії. Він зауважив, що коли люди сидять при свічках, деякі підприємці не надто економлять. Тому він попросив енергетиків звернути увагу на підсвічення зовнішньої реклами та інших закладів розважального напрямку.

Також голова облдержадміністрації закликав волинян економити електроенергію у своїх домівках. За його словами, необхідно починати кожному із себе і якщо є можливість, то виключити хоча б одну лампочку у своїй оселі. Він переконаний, що таким чином ми допоможемо і собі, і державі.

Володимир Гунчик зазначив, що вдалося зменшити заборгованість із виплатою заробітної плати на два мільйони гривень. Проте, за його словами, ситуація й досі складна, адже заборгованість по області становить вісім мільйонів гривень. Він зауважив, що необхідно продовжувати роботу у цьому напрямку.

Також обговорено й ряд інших важливих питань життєдіяльності області.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Вінницька область: ...

КОМЕНТАРІ