Свободівці доставили допомогу бійцям Луцького прикордонного загону

Свободівці доставили допомогу бійцям Луцького прикордонного загону

23.12.14 16:58 0 606
Бійці з Луцького прикордонного загону на День святого Миколая отримали матеріяльну допомогу від волинян. Доставив святковий вантаж голова Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська свободівець Сергій Коба.

Нині 173 волинянина охороняють кордон з Росією у Чернігівській області.

Найбільш приємними для прикордонників стали дитячі подарунки – малюнки та листі, сповнені щирою любов'ю до захисників України. Крім того, за кошти депутатів Володимир-Волинської міськради, які пожертвували премії до Дня місцевого самоврядування, та за кошти, зібрані на фестивалі документального кіно, було придбано бензопилу та інші інструменти. Передали бійцям й стаціонарний прибор нічного бачення від Ігоря Оцалюка та бінокль.

Також бійці отримали багато різних солодощів, продуктів харчування, теплого одягу, медикаментів. А понад 600 пирогів для хлопців спекли Володимир-Волинські господині.

"Зустрічав нас сильний дощ, погані дороги, відсутній мобільний зв'язок, ліс, укріплена землянка та дванадцять наших козаків на чолі з побратимом-свободівцем Олександром Приступою. Було приємно та смачно о четвертій ранку в землянці скуштувати смаженої картоплі, яку бійці готували під дощем, чекаючи нашого приїзду. Щоразу в таких поїздках до наших хлопців отримуєш позитивний заряд енергії, який спонукає рухатись вперед до перемоги. А вона буде тільки тоді, коли разом з окупантами буде викинута вся владна нечисть з нашої держави", – зазначив Сергій Коба.

До організації поїздки та збору вантажу активно долучилися чимало громад Волині, зокрема Володимир-Волинська, Старовижівська, Луцька, Устилузька. Усім їм прикордонники висловлюють глибоку вдячність за доброту, людяність та підтримку, які так необхідні їм на захисті нашого державного кордону.

Про це повідомили в прес-службі Волинської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Хмельницькі ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ