На Житомирщині «Ощадбанк» видав 65 кредитів на придбання твердопаливних і електричних котлів

На Житомирщині «Ощадбанк» видав 65 кредитів на придбання твердопаливних і електричних котлів

23.12.14 15:32 0 547
Про це повідомляють у філії – Житомирському обласному управлінні АТ «Ощадбанк». Станом на 22 грудня цього року в області видано 65 кредитів на загальну суму 1 млн. 300 тис. грн. Окрім цього, компенсацію жителям області виплачено у розмірі 154 тис. грн. Найбільше охочих придбати електрогенеруючі установки або твердопаливні котли виявилося в місті Житомирі, а також у Малинському, Овруцькому та Радомишльському районах.

Нагадаємо, що Постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 491 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження» виділено 50 млн. грн. на відшкодування тіла кредиту, отриманого в уповноваженого банку на закупівлю електротеплогенеруючих установок або твердопаливних котлів для фізичних осіб та власників приватних домоволодінь.

Акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, яке є головним розпорядником виділених коштів та відповідальним виконавцем зазначеної програми енергозбереження, розробили механізм отримання кредиту.

Кредит надається на термін до 36 місяців. Ставка – 25% річних, обов'язковий початковий внесок – 10% від вартості котла. Мінімальна сума кредиту – 1000 грн., максимальна – 30 000 грн.

Громадяни, які взяли кредит на придбання котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу), зможуть отримати відшкодування 20% суми кредиту (але не більше 5 тис.грн.) за урядовою програмою.

За додатковою інформацією про умови кредитування жителі області можуть звернутися у кредитний відділ філії - Житомирського обласного управління АТ «Ощадбанк» за тел. (0412) 22-45-78.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Львівщині школярка ...
Наступна новина: Працівники Рівненського ...

КОМЕНТАРІ