В Луцьку під час чергових рейдів перевірено 44 об'єкти торгівлі на предмет продажу алкоголю після 22.00

В Луцьку під час чергових рейдів перевірено 44 об'єкти торгівлі на предмет продажу алкоголю після 22.00

24.12.14 15:15 0 469
Робоча група у складі працівників управління розвитку підприємництва та реклами, відділу муніципальної дружини та правоохоронних органів здійснила чергові рейди, щоб перевірити дотримання рішення міської ради про заборону продажу алкоголю та тютюнових виробів після 22.00.

Один такий рейд відбувся в ніч з 11 на 12 грудня. Перевіривши 18 об'єктів торгівлі та сфери послуг, було зафіксовано один факт порушення ч.2 ст. 156 КупАП. Зокрема, складено адміністративний протокол на продавця в торговому павільйоні «Айва» вул. Конякіна, 39.

У ніч з 18 на 19 грудня 2014 року у рейд з робочою групою вийшли представники Самооборони Луцька. Під час перевірки 26 об'єктів торгівлі та сфери послуг, зафіксовано три факти порушення вищезазначеного законодавства.

Було складено три адміністративні протоколи на продавців в торговому павільйоні «Гурмана» вул. Гордіюк, 24, (Північний ринок), в павільйоні на зупинці громадського транспорту «Продукти Нива» вул. Станіславського, 52в, та на бармена в кафе, що на АЗС «WOG» поруч пр. Відродження (юридична адреса с. Липини вул. Відродження, 40).

Усі протоколи будуть передані на розгляд адміністративної комісії.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Завдяки Інтернету ...

КОМЕНТАРІ