Іванофранківці проти потворних атракціонів біля Ратуші

Іванофранківці проти потворних атракціонів біля Ратуші

24.12.14 08:06 0 497
Депутат міської ради Оксана Савчук звернулася до міського голови Віктора Анушкевичуса із проханням демонтувати несанкціоновані атракціони на площі Ринок перед міською Ратушею

До міського голови депутат звернулася у вівторок, 23 грудня, під час оперативної наради.

Нижче наводимо текст звернення Оксани Савчук до міського голови:

"Від імені громади Івано-Франківська звертаюся до Вас із наполегливим проханням вжити заходів щодо демонтажу нововстановлених атракціонів жахів на Площі Ринок перед міською Ратушею. Прикро, що в період новорічно-різдвяних свят головна площа міста перетворилася в атракціон страховиськ. Незрозумілі фігури, які нібито щойно вийшли з найбезглуздіших фільмів жахів, буквально полонили місто. Насправді, сумним є не тільки місце розташування (поруч із серцем міста - Ратушею), але вигляд цих створінь.

Прикро ще й від того, що вашим розпорядженням від 11.12.2014 р. N2 511-р «Про здійснення дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг у вихідні та святкові дні» дано дозвіл на ці атракціони і ще й на розміщення тиру, який встановили в центрі міста. А що вже казати про каруселі, які ненадійно закріплені до бруківки і не гарантують безпеку для малюків. Викликає дивину й автомобіль з 7D фільмами, які транслюються виключно російською мовою. Яка мета цих атракціонів? Що ми пропагуємо? Які цінності намагаємось донести до дітей цими спорудами?

Цього року, українці як ніколи згуртовані і чекають Різдвяного чуда та атмосфери. На жаль, замість духовного натхнення Різдвяної шопки, ми отримали безглуздий набір страховиськ, які окрім викривленої фантазії, не несуть жодних естетичних чи духовних цінностей.

Саме тому, звертаюся до Вас, від імені громади Івано-Франківська, з проханням вжити оперативних заходів та провести демонтаж тиру та атракціонів з площі Ринок.

Про дату та час демонтажу, прошу повідомити мене та громаду міста.

Сподіваємось на швидке та позитивне вирішення даного проблеми.

З повагою депутат міської ради Оксана Савчук"

Про це повідомили у Івано-Франківській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Вінничині майже 6 кг ...
Наступна новина: Ветерани ОВС Хмельниччини ...

КОМЕНТАРІ