На честь загиблого в АТО прикарпатського спецназівця відкрили анотаційну дошку

На честь загиблого в АТО прикарпатського спецназівця відкрили анотаційну дошку

24.12.14 12:29 0 386
Її встановили на території школи в обласному центрі, де свого часу навчався Петро Безпалько - один з загиблих наприкінці весни бійців спеціальної роти міліції УМВС України в Івано-Франківській області.

Він, як і його бойові побратими, загинув 29 травня у збитому терористами неподалік гори Карачун на Донеччині гелікоптері. Указом Президента України Петра Безпалька було удостоєно ордена «За мужність» I ступеня (посмертно).

Пам'ятний знак про випускника Івано-Франківської ЗОШ №28 встановлено на фасаді школи в рамках програми «Івано-Франківськ – місто Героїв». Це сімнадцята анотаційна дошка в місті, яка нагадує мешканцям обласного центру Прикарпаття про славних земляків.

На урочистості з нагоди її відкриття до навчального закладу прибули рідні та близькі Петра Безпалька, його колеги по службі, духовенство, представники влади та громадськості. Вони ділилися спогадами про загиблого міліціонера, розповідали нинішнім школярам про те, яким він був учнем, сином, однокласником, співробітником. Але усі без винятку стверджують, що це, передусім, була порядна, самодисциплінована людина, як кажуть, з загостреним почуттям справедливості.

Як зазначив керівник прикарпатської міліції Микола Семенишин, «нинішня подія стала ще одним визнанням наших Героїв, які віддали життя у боротьбі за цілісність та суверенітет України. Саме з таких жертовних та відданих Присязі українському народові правоохоронців мають брати приклад школярі, яким належить в майбутньому утверджувати та розбудовувати нашу державу».

На жаль, як мовилося на загальношкільному зібранні, ми не в змозі змінити подій понад піврічної давнини, але ми можемо і повинні берегти світлу пам'ять про Петра, який 16 років тому вийшов зі шкільних дверей, щоб стати Героєм.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівненській області у ...

КОМЕНТАРІ