У Львівській області володимира Поповича посмертно нагороджено орденом "За мужність"

У Львівській області володимира Поповича посмертно нагороджено орденом "За мужність"

24.12.14 11:50 0 375
Указом Президента України, бійця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів», молодшого сержанта міліції Поповича Володимира Васильовича посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Володимир Попович добровільно вступив на службу у батальйон «Львів». Після кількамісячного навчання, склав Присягу на вірність українському народові та у складі свого підрозділу був направлений для несення служби у зону проведення АТО у Луганську область.

На сході України бійці батальйону «Львів» виконували завдання по охороні громадського порядку, несли службу на блокпостах, а також зачищали населені пункти від терористів та мародерів. Саме під час такої операції Володимир Попович отримав смертельне поранення від рук терориста. Разом з ним були поранені ще двоє бійців батальйону – молодші сержанти міліції Іван Яцейко та Степан Василенко. Поховали Василя Поповича 19 серпня у рідному селі Монастирець Жидачівського району. Йому було всього 25 років.

«За сумлінне виконання службових обов'язків, відданість Присязі та українському народові, особисту мужність та відвагу, самовіддані дії, виявлені під час проведення антитерористичної операції в боротьбі з тероризмом за територіальну цілісність держави, нагородити молодшого сержанта міліції Поповича Володимира Васильовича орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)», - йдеться в Указі Президента України.

Вічна слава героям, котрі полягли у боротьбі за територіальну цілісність нашої держави. Слава Україні !

ВЗГ ГУМВС України у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ