У Рівненській області у Дубенському районі розслідується факт нелегальної праці

У Рівненській області у Дубенському районі розслідується факт нелегальної праці

24.12.14 12:30 0 421
Дубенською міжрайонною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом грубого порушення законодавства про працю (ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 172 КК України). Досудове розслідування здійснюється Дубенським МВ УМВС України у Рівненській області.

Попередньо встановлено, що приватний підприємець використовував без укладення трудових договорів та оформлення трудових книжок найману працю з виготовлення деревного вугілля трьох осіб, позбавивши останніх права на реалізацію трудових гарантій.

Крім того, з'ясовано, що вказана господарська діяльність здійснювалася без будь-яких дозволів. У зв?язку з цим у межах кримінального провадження призначено перевірки дотримання вимог не лише трудового, а й екологічного, земельного, лісового та санітарно-епідеміологічного законодавства.

На місці здійснення вказаної діяльності, а це ? лісовий масив поблизу села Майдан Дубенського району, правоохоронцями виявлено і вилучено понад 400 мішків деревного вугілля.

Фото з місця події: установки з випалювання деревини

За результатами проведених перевірок за постановами слідчого будуть прийняті процесуальні рішення, у тому числі, в разі наявності на те підстав, про внесення відомостей до ЄРДР (Єдиного реєстру досудових розслідувань) за іншими статтями КК України.

Дубенський міжрайонний прокурор

Олексій Бурма
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На честь загиблого в АТО ...
Наступна новина: Міліціонери викрили ...

КОМЕНТАРІ