Управлінням ДСНС України у Тернопільській області було ініційовано проведення наради з керівниками обласних спеціалізованих служб цивільного захисту

Управлінням ДСНС України у Тернопільській області було ініційовано проведення наради з керівниками обласних спеціалізованих служб цивільного захисту

24.12.14 11:54 0 472
23 грудня у зв’язку із збільшенням ризику виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах життєзабезпечення у зимовий період, Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області було ініційовано проведення наради з керівниками обласних спеціалізованих служб цивільного захисту.

Головував нарадою начальник Управління з питань цивільного захисту населення Тернопільської ОДА Євген Лукавий. На нараді були присутні начальник У ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей, а також заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський.

Було заслухано та взято до уваги інформацію представноків департаменту архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та енергозбереження Тернопільської ОДА, ВАТ "Тернопільобленерго", Служби автомобільних доріг у Тернопільській області та ДП "Тернопільський облавтодор". Було розглянуто питання стану готовності служб цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації та аварії на обєктах життєзабезпечення у зимовий період 2014 -2015 років.

За результатами наради складено протокол, де визначено відповідні заходи для зниження вірогідності виникнення надзвичайних ситуацій на об'єктах життєзабезпечення та підвищення готовності керівного складу і сил цивільного захисту до реагування та ліквідації наслідків виникнення можливих надзвичайних ситуацій.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: На Житомирщині підрозділи ...

КОМЕНТАРІ