На Тернопіллі відпрацювали план дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій

На Тернопіллі відпрацювали план дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій

24.12.14 12:52 0 454
Чергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 23 грудня провів заступник Голови ДСНС України Василь Стоєцький.

Участь у засіданні за дорученням виконувача обов'язків Тернопільської ОДА Івана Крисака взяли начальник управління з питань цивільного захисту населення ОДА Євген Лукавий, начальник Управління ДСНС України в області Віктор Маслей, заступник директора - начальник управління житлово-комунального господарства департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження обласної державної адміністрації Марія Степанова, заступник директора - начальник управління житлово-комунального господарства департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження обласної державної адміністрації Марія Степанова, заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Володимир Грібов.

Розглянули наступні питання:

- Про затвердження Плану дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2015 році;

- Про стан пожежної безпеки у висотних будівлях та б підвищеної поверховості;

- Про затвердження Плану роботи Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2015 рік.

Відтак, з метою забезпечення готовності до оперативного реагування при загрозі чи виникненні надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пропуском льодоходу, повені та паводків у 2015 році, управління з питань цивільного захисту населення спільно з іншим взаємодіючими структурами розробили План дій. Як зазначив заступник директора департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Микола Чечоткін, план потрібно переглянути у зв'язку із прогнозованою несприятливою природною ситуацією.

«Протягом останніх місяців випало 50% річних опадів, - додав – заступник голови Державного агентства водних ресурсів України Олександр Чихнарьов. – Потрібно відпрацювати чіткі схеми дій, забезпечити ефективне функціонування станцій на паводково-небезпечних територіях, а також поповнити аварійний запас матеріалів».

Значну увагу приділили також пожежній безпеці у висотних будівлях та будівлях підвищеної поверховості. Відтак, зазначили, що у 2014 році під час 460 пожеж, що виникли у будинках підвищеної поверховості, системи протипожежної автоматики та димовидалення не спрацювали у жодному випадку. З ініціативи органів державного нагляду у сферах пожежної та техногенної безпеки в областях та у місті Києві ініціювали створення регіональних програм, якими визначили обсяги відновлювальних робіт щодо приведення у працездатний стан даних систем. Їх працездатність планують покращувати шляхом планомірного виділення коштів на рівні обласних та місцевих державних адміністрацій на поточний їх ремонт та технічне обслуговування. Зокрема, попередньо на засіданнях обласної та міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій запропонували при формуванні проекту бюджету міста Тернопіль на 2015 рік та наступні роки передбачити кошти для проведення відповідних заходів, пов'язаних із пожежною безпекою у висотних будівлях та будівлях підвищеної поверховості.

Наприкінці засідання начальник управління ДСНС в Тернопільській області Віктор Маслей доручив відповідним структурним підрозділам проінформувати про проведення заходів щодо зменшення виникнення надзвичайних ситуацій протягом зимового періоду. Зокрема, надати звіт про кількість запасу сипучого матеріалу, готовність техніки для розчищення снігу та для усунення бурульок, а також про те, як провели очистку зелених насаджень в зоні ліній електротранспорту.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ