Тернопілля: 84,1% учнівської молоді області охоплені позаурочними видами діяльності

Тернопілля: 84,1% учнівської молоді області охоплені позаурочними видами діяльності

24.12.14 09:47 0 481
Про виконання обласної соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року йшлося під час засідання колегії департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, що відбулося 23 грудня.

За словами головного спеціаліста відділу спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи управління дошкільної, загальної середньої, спеціальної, позашкільної освіти виховної та кадрової роботи департаменту освіти і науки облдержадміністрації Наталії Волощук, позашкільна освіта має стати конкурентоспроможною на освітньому «ринку», тому пріоритетним завданням наразі є популяризація позашкільної освіти та залучення до неї якомога більшої кількості дітей.

«Наразі вже спостерігається позитивна динаміка залучення дітей до позашкільної освіти, - наголосила Наталія Волощук. – 84,1% учнівської молоді області охоплені позаурочними видами діяльності, відтак кожен 3-й учень Тернопільщини є вихованцем позашкільного закладу».

За словами Наталії Іванівни, великою мірою така тенденція спостерігається завдяки збереженню мережі позашкільних навчальних закладів та системі моніторингу якості позашкільної освіти.

«Для підтримки належного рівня позашкільної освіти важливо застосовувати сервісний підхід до навчально-методичного забезпечення, а це - розробки авторських, адаптованих програм, науково-методичних рекомендацій, проведення навчально-методичних семінарів, тощо», - продовжила Наталія Волощук.

В результаті обговорення на засіданні колегією було прийнято рішення з метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти розширити мережу гуртків ПНЗ оновленого змісту діяльності на базі міських і сільських ЗОШ, малокомплектних ЗОШ, ПТНЗ, міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, закладів інтернатного типу через розширення мережі філій районних ПНЗ, використання дистанційних, очно-заочних, виїзних форм навчання, а також створити координаційний центр художньо-естетичної творчості на базі Центру дитячої творчості Тернопільської міської ради

Довідково: 65 позашкільних навчальних закладів області включають в себе 47 позашкільних навчальних закладів різних напрямків та форм підпорядкування, з них 26 центрів позашкільної роботи (палаци, будинки школярів тощо); 18 дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти. В ЗНЗ функціонує 3 028 гуртків і секцій.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Завдяки Інтернету ...
Наступна новина: Чернівецька область: ...

КОМЕНТАРІ